Podaj hasło
    
CD Accord Sp. z o.o. English
e-mail
Firma Katalog Artyści Dystrybutorzy Kontakt Nowości
   
Katalog

Nr katalogowy Wykonawca Kompozytor Tytuł
ACD 801 Szymanowski Big Band Warsaw
różni
100% Swing
ACD 241 Kwartet Śląski
Szymon Krzeszowiec
Arkadiusz Kubica
Łukasz Syrnicki
Piotr Janosik
Mieczysław Wajnberg (Weinberg)
Mieczysław Wajnberg - Kwartety smyczkowe VIII-X
ACD 240 Wrocław Baroque Ensemble
Andrzej Kosendiak
Bartłomiej Pękiel
Bartłomiej Pękiel 2
ACD 239 Kwartet Śląski
Piotr Sałajczyk
Mieczysław Wajnberg (Weinberg)
Mieczysław Wajnberg: VII Kwartet smyczkowy, Kwintet fortepianowy
ACD 238 Chór NFM
NFM Orkiestra Leopoldinum
Agnieszka Franków-Żelazny
Łukasz Farcinkiewicz
Karolina Siadaczka
Bartłomiej Pająk
Paweł Łukaszewski
Miłosz Bembinow
Łukasz Farcinkiewicz
Aleksandra Chmielewska
Jan Krutul
Michał Malec
Ubi Caritas
ACD 237 Polish Cello Quartet
Tomasz Daroch
Wojciech Fudala
Krzysztof Karpeta
Adam Krzeszowiec
Prosper van Eechaute
Rudolf Matz
Kazimierz Wiłkomirski
Alfredo Piatti
Polish Cello Quartet: Discoveries
ACD 236 Benjamin Shwartz
Łukasz Długosz
NFM Filharmonia Wrocławska
Paweł Mykietyn
Paweł Mykietyn
ACD 234 LutosAir Quintet
Jan Krzeszowiec
Wojciech Merena
Maciej Dobosz
Alicja Kieruzalska
Mateusz Feliński
David Maslanka
Daan Janssens
Tadeusz Szeligowski
Fazil Say
LutosAir Quintet - Canto for Winds
ACD 233 Lutosławski Quartet
Bartosz Woroch
Marcin Markowicz
Artur Rozmysłowicz
Maciej Młodawski
Marcin Markowicz
Andrzej Kwieciński
Paweł Mykietyn
2016
ACD 232 Zbigniew Pilch
Johan Helmich Roman
Federigo Fiorillo
Ivan Khandoshkin
Niccolo Paganini
Friedrich Wilhelm Rust
George Frideric Handel
Oświecony wirtuoz
ACD 231 AdAstra Piano Trio
Anna Szabelka
Łukasz Frant
Joanna Galon-Frant
Peteris Vasks
Henry Cowell
Rodion Szczedrin
Paul Schoenfield
Ad Astra - Episodi
ACD 229 Piotr Tarcholik
Monika Wilińska-Tarcholik
Siergiej Prokofiew
Béla Bartók
Karol Szymanowski
Kazimierz Lepianka
Klejnoty Europy Wschodniej
ACD 228 Maria Grochowska
Piotr Pyc
Roman Widaszek
Marek Barański
Mariusz Ziętek
Eugeniusz Knapik
Wanda Palacz
Józef Świder
Józef Świder - Muzyka na instrumenty dęte
ACD 227 Wrocław Baroque Ensemble
Andrzej Kosendiak
M.Mielczewski
Marcin Mielczewski
ACD 226 Szymon Krzeszowiec
Bartłomiej Nizioł
Adam Krzeszowiec
Miklós Rózsa
Zoltán Kodály
Project Hungarica
ACD 225 Jarosław Thiel
Katarzyna Drogosz
Ludwig van Beethoven
Beethoven - Sonaty op. 5, Wariacje WoO 45
ACD 223 Agata Szymczewska
Marek Bracha
Maciej Frąckiewicz
Grzegorz Skrobiński
Łukasz Kuropaczewski
Ignacy Zalewski
Mikołaj Majkusiak
Marcin Markowicz
Aleksander Nowak
Modern Soul
ACD 222 Andrzej Kosendiak
Aldona Bartnik
Matthew Venner
Maciej Gocman
Tomáš Král
Jaromir Nosek
Bartłomiej Pękiel
Bartłomiej Pękiel - Missa Pulcherrima
ACD 221 Chór Narodowego Forum Muzyki
Agnieszka Franków-Żelazny
różni
De profundis. Polskie psalmy XX i XXI wieku
ACD 220 Agata Zubel
Cezary Duchnowski
Agata Zubel
Cezary Duchnowski
Znikąd historie
ACD 219 Michał Szymanowski
Fryderyk Chopin
Ignacy Jan Paderewski
Karol Szymanowski
Józef Wieniawski
Michał Szymanowski - Recital
ACD 218 Karol Kowal
Katarzyna Brochocka
Katarzyna Brochocka
Mieczysław Wajnberg (Weinberg)
Brochocka, Weinberg: Double Bass Works
ACD 217 Maria Sławek
Piotr Różański
Mieczysław Wajnberg (Weinberg)
Mieczysław Weinberg - Sonaty na skrzypce i fortepian
ACD 216 Agata Zubel
Joonas Ahonen
Andrzej Czajkowski
Witold Lutosławski
Dream lake
ACD 215 Andrzej Kosendiak
Piotr Alexewicz
Kacper Dawiec
Marcin Liweń
Maciej Gocman
Jerzy Butryn
Chór Chłopięcy NFM
Małgorzata Podzielny
Artyści Chóru NFM
Rafał Augustyn
Wrocław Baroque Ensemble
W.A.Mozart
Salzburska Msza Maryjna
ACD 214 Paulina Ceremużyńska
Fernando Reyes
Carlos Castro
Mikołaj Gomółka
Audite, gentes!
ACD 213 Chór Narodowego Forum Muzyki
Agnieszka Franków-Żelazny
różni
Miłość na ludowo
ACD 212 Piotr Karpeta
Wrocławscy Kameraliści
Agnieszka Drożdżewska
Monika Michaliszyn
Joanna Rot
Julian Gembalski
Jarosław Jęrdaś
Jacek Muzioł
Rafał Augustyn
augustyn - sub iove
ACD 211 Aldona Bartnik
Agnieszka Ryman
Matthew Venner
Maciej Gocman
Tomáš Král
Jaromir Nosek
Zbigniew Pilch
Mikołaj Zgółka
Julia Karpeta
Krzysztof Karpeta
Přemysl Vacek
Janusz Musiał
Marcel Plavec
Małgorzata Józefowska
Russell Gilmour
Stephen Gilbey
Marta Niedźwiecka
Andrzej Kosendiak
G.G.Gorczycki
Grzegorz Gerwazy Gorczycki II
ACD 210 Magdalena Lisak
Stefan Kisielewski
Stefan Kisielewski - Utwory fortepianowe
ACD 199 Piotr Kępiński
Muzio Clementi
Piotr Kępiński gra Clementiego
ACD 198 Garrick Ohlsson
Tomasz Daroch
NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
Jacek Kaspszyk
Court-circuit
Jean Deroyer
Lutosławski Piano Duo: Emilia Sitarz, Bartłomiej Wąsik
Witold Lutosławski
Witold Lutosławski - Opera omnia 6
ACD 197 Agata Zubel
Chór NFM
Agnieszka Franków-Żelazny
NFM Filharmonia Wrocławska
Jacek Kaspszyk
Witold Lutosławski
Witold Lutosławski - Opera omnia 5
ACD 196 NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
Stanisław Skrowaczewski
W. Lutosławski
Witold Lutosławski - Opera omnia 4
ACD 195 Kwartet Opium
Agnieszka Marucha
Anna Szalińska
Magdalena Małecka-Wippich
Olga Łosakiewicz-Marcyniak
Jadwiga Rappé
Piotr Moss
Chagall na smyczki
ACD 194 Anna Stempin-Jasnowska
Agata Zubel
Polska Orkiestra Radiowa
Szymon Bywalec
Paweł Mykietyn
Paweł MYkietyn - MY Piano
ACD 193 Maria Ołdak
James Baillieu
różni
Modern Times
ACD 192 Agata Zubel
Andrzej Bauer
Cezary Duchnowski
Witold Lutosławski
El Derwid - Plamy na słońcu
ACD 191 BMF Piano Trio
Bartłomiej Wezner
Michał Szałach
Filip Syska
Hanna Kulenty
Zbigniew Bargielski
Roxanna Panufnik
Zygmunt Mycielski
Andrzej Panufnik
Landscape of Memories
ACD 190 Paweł Wakarecy
Ignacy Jan Paderewski
Juliusz Zarębski
Fryderyk Chopin
Paweł Wakarecy - Recital
ACD 189 Katarzyna Popowa-Zydroń
Fryderyk Chopin
Katarzyna Popowa-Zydroń gra Chopina
ACD 188 Agata Zubel
Krzysztof Wołek
Szymon Bywalec
Orkiestra Muzyki Nowej (OMN)
Krzysztof Wołek
Elements
ACD 187 Four Tune
Łukasz Długosz
Radosław Pujanek
Katarzyna Budnik-Gałązka
Rafał Kwiatkowski
Krzysztof Meyer
Władysław Słowiński
Krzysztof Penderecki
Polskie Kwartety fletowe
ACD 186 Susan Gilmour Bailey
Aldona Bartnik
Matthew Venner
Maciej Gocman
Tomáš Král
Zbigniew Pilch
Mikołaj Zgółka
Michał Mazur
Julia Karpeta
Brent Wissick
Tomasz Iwanek
Přemysl Vacek
Russell Gilmour
Stephen Gilbey
Marta Niedźwiecka
Andrzej Kosendiak
G.G.Gorczycki
Grzegorz Gerwazy Gorczycki
ACD 184 Jakub Haufa
Marcin Sikorski
Katarzyna Budnik-Gałązka
Richard Strauss
Dymitr Szostakowicz
Krzysztof Penderecki
Sonaty skrzypcowe - Strauss, Szostakowicz, Penderecki
ACD 183 Artur Stefanowicz
Dorota Cybulska-Amsler
Serge Saitta
Simon Heyrick
Denis Severin
Nicola Porpora
Johann Gottlieb Goldberg
Porpora - Kantaty
ACD 182 Katarzyna Zdybel
Katarzyna Kluczewska
Lutosławski Quartet
Paweł Jabłczyński
Gordon Jacob
Jacques Castérede
Luboš Sluka
Edison Denisov
Elliott Carter
Marcin Markowicz
Jean-René Françaix
Katarzyna Zdybel - Portret
ACD 181 Konstanty Andrzej Kulka
Andrzej Gębski
Aurelia Liwanowska-Lisiecka
Anna Orlik
Wojciech Proniewicz
Grzegorz Chmielewski
Andrzej Wróbel
Radosław Nur
Karol Lipiński
Karol Lipiński - Utwory wybrane
ACD 180 Kwartet Śląski
Arkadiusz Adamski
Tomasz Hajda
Stanisław Lasoń
Piotr Sałajczyk
Warszawska Grupa Cellonet
Andrzej Bauer
Aleksander Nowak
Aleksander Nowak 3x4+8
ACD 179 Urszula Janik
Joanna Kaczmarska-Bieżyńska
Claude Debussy
Jacques Ibert
Francis Poulenc
Pierre-Octave Ferroud
Olivier Messiaen
Barwy fletu
ACD 178 Lasoń Ensemble Kameraliści Mikołowa
Piotr Sałajczyk
Krzysztof Lasoń
Agnieszka Lasoń
Elżbieta Mrożek-Loska
Stanisław Lasoń
Grażyna Bacewicz
Juliusz Zarębski
Aleksander Lasoń
Polskie kwintety fortepinowe
ACD 177 Hubert Rutkowski
Polska Orkiestra Radiowa
Łukasz Borowicz
Thomas Dyke Acland Tellefsen
Carl Filtsch
Uczniowie Chopina
ACD 176 Sinfonia Varsovia
Monika Wolińska
Eugeniusz Morawski
Eugeniusz Morawski - Poematy symfoniczne
ACD 175 Olga Pasiecznik
Natalia Pasiecznik
Marek Niewiedział
NFM Wrocławska Orkiestra Barokowa
Jarosław Thiel
Wolfgang Amadeusz Mozart
Bella mia fiamma... - Arie koncertowe Mozarta
ACD 174 Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej
Jan Lewtak
Ilya Gringolts
Aleksandra Rojek-Duda
J.S.Bach
Wolfgang Amadeusz Mozart
Paweł Łukaszewski
Piotr Czajkowski
Koncert Jubileuszowy Orkiestry Kameralnej FN
ACD 173 Kwartet Śląski
Marek Andrysek
Roman Widaszek
Zbigniew Bargielski
Zbigniew Bargielski - Kwartety smyczkowe
ACD 172 Lutosławski Quartet
Jakub Jakowicz
Marcin Markowicz
Artur Rozmysłowicz
Maciej Młodawski
Dymitr Szostakowicz
Karol Szymanowski
Marcin Markowicz
Bridge
ACD 171 Nikolay Khozyainov
Fryderyk Chopin
F.Liszt
Nikolai Khozyainov - Recital
ACD 170 Michał Szymanowski
Ignacy Jan Paderewski
Fryderyk Chopin
Karol Szymanowski
Michał Szymanowski - recital fortepianowy
ACD 169 Chór NFM
Agnieszka Franków-Żelazny
Jan Antoni Wichrowski
Józef Świder
Zofia Urbanyi-Krasnodębska
Ignacy Jan Paderewski
Stanisław Niewiadomski
Słowa dźwiękiem malowane
ACD 168 NFM Orkiestra Leopoldinum
Ernst Kovacic
różni
Sztuka fugi
ACD 167 NFM Wrocławska Orkiestra Barokowa
Jarosław Thiel
Joseph Haydn
Joseph Haydn - Symfonie Hob. I: 6-8
ACD 166 Ernst Kovacic
NFM Orkiestra Leopoldinum
Nicolas Daniel
Lucy Wakeford
NFM Filharmonia Wrocławska
Witold Lutosławski
Witold Lutosławski - Opera omnia 3
ACD 165
Szymon Krzeszowiec
Arkadiusz Kubica
Łukasz Syrnicki
Piotr Janosik
Agata Zubel
Jan Krzeszowiec
Rafał Augustyn
Rafał Augustyn
Rafał Augustyn - Do ut des
ACD 164 Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Jerzy Semkow
Piotr Czajkowski
Piotr Czajkowski - V Symfonia e-moll op. 64
ACD 163 Kwartet smyczkowy Opium
Dawid Lubowicz
Anna Szalińska
Magdalena Małecka
Olga Łosakiewicz-Marcyniak
Wojciech Walczak
Radosław Nur
Wojciech Kilar
Maciej Małecki
Sławomir Czarnecki
Powrót do melodii
ACD 162 Waldemar Żarów
Alicja Kieruzalska
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Gabriel Chmura
Claude Debussy
R. Strauss
Jean-René Françaix
Sinfonia Iuventus i jej soliści vol I
ACD 161 Jacek Kaspszyk
NFM Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
Witold Lutosławski
Witold Lutosławski - Opera omnia 2
ACD 160 Rudolf Buchbinder
Shanghai Quartet
Weigang Li
Yi-Wen Jiang
Honggang Li
Nicolas Tzavaras
R.Schumann
A. Dvořák
Kronika X Festiwalu Beethovenowskiego
ACD 158 Shanghai Quartet
Weigang Li
Yi-Wen Jiang
Honggang Li
Nicolas Tzavaras
Ludwig van Beethoven
8. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena
Beethoven i muzyka Europy Narodów
ACD 156 Sinfonietta Cracovia
Rudolf Buchbinder
Ludwig van Beethoven
6. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena Beethoven - Schubert - Chopin: w poszukiwaniu ekspresji własnej egzystencji
ACD 149 Agata Zubel
Marcin Grabosz
Aaron Copland
Alban Berg
Aleksander Skriabin
Paweł Szymański
A. Zubel, M. Grabosz - Poems
ACD 148 NFM Wrocławska Orkiestra Barokowa
Jarosław Thiel
Leopold Koželuh
Antonín Rejcha
Jan Václav Hugo Voříšek
Czescy symfonicy w Wiedniu
ACD 147 Wojciech Koprowski
EugeneYsaye
YSA?E IMPRESSIONS - W. KOPROWSKI
ACD 146 Jerzy Semkow
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
F.Schubert
Semkow, Sinfonia Iuventus, Schubert
ACD 145 NFM Orkiestra Leopoldinum
Ernst Kovacic
Ludwig van Beethoven
Arnold Schoenberg
Beethoven, Schoenberg - Leopoldinum, Ernst Kovacic
ACD 144 Lutosławski Quartet
Radosław Pujanek
Marcin Markowicz
Artur Rozmysłowicz
Maciej Młodawski
Krzysztof Jakowicz
Jakub Jakowicz
Andrzej Bauer
Bartosz Bednarczyk
Elżbieta Zawadzka
Jan Krzysztof Broja
W. Lutosławski
Opera omnia 1
ACD 143 Antoni Wit
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Hans Sotin
Christiane Libor
Endrik Wottrich
Ewa Marciniec
Ryszard Minkiewicz
David Pittman-Jennings
Henryk Wojnarowski
Ryszard Wagner
Der fliegende Holländer
ACD 142 Janusz Wawrowski
Niccolo Paganini
24 Kaprysy op. 1
ACD 141 Rieko Nezu
Ignacy Jan Paderewski
Fryderyk Chopin
Piano recital
ACD 140 Łukasz Kuropaczewski
J.S.Bach
A.Tansman
Mauro Giuliani
Łukasz Kuropaczewski - Portret
ACD 139 Tomasz Kaszubowski
Paweł Nawara
Antonio Lauro
Eduardo Falú
Remo Pignoni
Gerónimo Bianqui Piñero
Atahualpa Yupanqui
Viva Jujuy
Jőao Teixeira Guimaraes
Jorge Cardoso
Astor Piazzolla
Manuel María Ponce
Aíres latínos
ACD 138-2 Robert Horna
A.Piazzolla
L.Brouwer
A.Tansman
A.Barrios
C. Domeniconi
Las Cuatro Estaciones Porteñas
ACD 137 Chór i Orkiestra Filharmonii Narodowej
Henryk Wojnarowski
Iwona Hossa
Anna Lubańska
Adam Zdunikowski
Czesław Gałka
S.Moniuszko
Litanie Ostrobramskie
ACD 136 Rafał Blechacz
R.Schumann
F.Liszt
Claude Debussy
Karol Szymanowski
Fryderyk Chopin
piano recital
ACD 135 Joanna Kozłowska
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej
Grzegorz Nowak
G. Verdi
G. Puccini
Arie - Verdi i Puccini
ACD 134 Lilianna Stawarz
C.Ph.E.Bach
Für Kenner und Liebhaber
ACD 133 Paweł Wunder
Anna Lubańska
Józef Frakstein
Izabela Kłosińska
Anna Karasińska
Jeanette Bożałek
Rafał Bartmiński
Mieczysław Milun
Rafał Siwek
Piotr Nowacki
Robert Dymowski
Andrzej Witlewski
Magdalena Andreew-Siwek
Krzysztof Szmyt
Przemysław Firek
Jacek Parol
Czesław Gałka
Ryszard Cieśla
Ryszard Wróblewski
Lech Łotocki
Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie
Bogdan Gola
Jacek Kaspszyk
Krzysztof Penderecki
K. Penderecki - Ubu Rex
ACD 131 Wojciech Drabowicz
Olga Pasiecznik
Krzysztof Szmyt
Piotr Beczała
Romuald Tesarowicz
Stefania Toczyska
Ryszard Wróblewski
Justyna Kabała
Maciej Dunin-Borkowski
Chór Alla Polacca
Sabina Włodarska
Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie
Bogdan Gola
Jacek Kaspszyk
Karol Szymanowski
K. Szymanowski - Król Roger
ACD 130 Chór Filharmonii Narodowej
Henryk Wojnarowski
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Antoni Wit
Wojciech Kilar
Lament
September Symphony
ACD 129 Inga Lewandowska
Kuba Stankiewicz
Grzegorz Nagórski
Henryk Miśkiewicz
Johannes Strasser
Łukasz Żyta
Fryderyk Chopin
Chopin. Pieśni op. 74
ACD 128 Kaja Danczowska
Dorota Imiełowska
Mariola Cieniawa
Dymitr Szostakowicz
Felix Mendelssohn- Bartholdy
Mendelssohn, Szostakowicz \"Piano Trios\"
ACD 127 Francesco Tristano Schlime
The New Bach Players
J.S.Bach
The New Bach Players
F. T. Schlimé, The New Bach Players - J. S. Bach - Koncerty na instrument klawiszowy i smyczki
ACD 126 Jacek Parol
Anna Lubańska
Magdalena Gruziel
Cyryl Wojewódzki
Olimpia Borowska
Agnieszka Stolarczyk
Cezary Prożniak
Zofia Krawczyńska
Malwina Wojewódzka
Ewa Skowron
Anna Czaplicka
Aleksandra Wojtysiak
Aleksandra Monkiewicz
Agnieszka Lewandowska
Marcin Tobiasz
Aleksander Kunach
Michał Myśliński
Chór Alla Polacca
Zespół instrumentalny Teatru Wielkiego - Opery Narodowej
Sławek Adam Wróblewski
Sabina Włodarska
M.Ptaszyńska
Marta Ptaszyńska: "Pan Marimba"
ACD 125 Monika Wieczorkowska
Maciej Gocman
Piotr Karpeta
Tomasz Dobrzański
Jarosława Walczak-Prus
Piotr Olech
Burkard Wehner
Paweł Iwaszkiewicz
Marek Nahajowski
Anna Śliwa
Joanna Kostylew
Paweł Muzyka
Kazimierz Pyzik
Milena Dobroć
Ewa Prawucka
Natalia Sitarz
Anonim wrocławski
Samuel Besler
S. Bornbach
J. J. Clittonius
B. i P. Hessen
G. Lange
Monogramista M.K.
A. Profe
B. Rothmann
Th. Stoltzer
V. Triller
Musica Rediviva
ACD 124 Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Gabriel Chmura
Gustav Mahler
J.Sibelius
Mahler - Pierwsza Symfonia
Sibelius - Valse triste
ACD 123 Agata Zubel
Cellonet
Seattle Chamber Players
Jan Pilch
Cezary Duchnowski
Michał Moc
Agata Zubel
Agata Zubel - Cascando
ACD 122 Chór Filharmonii Narodowej
Henryk Wojnarowski
Iwona Hossa
Piotr Wilczyński
Krystyna Lewandowska
Jolanta Rzewuska
Janusz Kazanecki
Jan Maklakiewicz
Msze
ACD 120 Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Antoni Wit
Waldemar Malicki
Henryk Wojnarowski
Wojciech Kilar
Wojciechowi Kilarowi w 70. rocznicę urodzin
ACD 119 Sinfonia Varsovia
Mariusz Smolij
L.Bernstein
G. Gershwin
A. Copland
Arcydzieła amerykańskiej muzyki symfonicznej
ACD 118 Dawid Ojstrach
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Karol Stryja
Witold Rowicki
Karol Szymanowski
J. Brahms
Archiwum Filharmonii Narodowej, CD #5
ACD 117 Isaac Stern
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Witold Rowicki
Ludwig van Beethoven
Archiwum Filharmonii Narodowej, CD #4
ACD 116 Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Robert Craft
I. Strawiński
Roman Kuklewicz
I. Strawiński
Archiwum Filharmonii Narodowej, CD #3
ACD 115 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Igor Markevitch
I. Strawiński
P.Czajkowski
Archiwum Filharmonii Narodowej, CD #2
ACD 114 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Carlo Zecchi
Paul Kletzki
F.Schubert
Wolfgang Amadeusz Mozart
Archiwum Filharmonii Narodowej, CD #1
ACD 112 Krakowski Chór Kameralny
Stanisław Krawczyński-dyrygent
Krzysztof Penderecki
B.Rizzi
Ch.Ives
L.Bernstein
Psalmy XX wieku
ACD 111 Magdalena Rezler-Niesiołowska
Capella Bydgostiensis
Maciej Niesiołowski
Fryderyk Chopin
H.Wieniawski
R.Statkowski
Con Bravura e Sentimento
ACD 110 Wojciech Mrozek - klarnet, dyrygent
Orkiestra Kameralna "Leopolis"
Grupa Wokalna ,,Menestreli''
Lindsay S.Davidson
różni
Tańce Świata
ACD 106 Konstanty Andrzej Kulka
Bartłomiej Nizioł
Piotr Pławner
Daniel Stabrawa
Elżbieta Stabrawa
Andrzej Tatarski
H.Wieniawski
Utwory na skrzypce solo, dwoje skrzypiec i skrzypce z fortepianem
ACD 104 Beata Bedkowska-Huang
J.S.Bach
M.M.Ponce
Suita c-moll, BWV 997, Folia de Espana
ACD 101 Berenika Zakrzewski
John Neal Axelrod
Sinfonietta Cracovia
Ludwig van Beethoven
III Koncert fortepianowy c-moll op. 37, I Symfonia C-dur op. 21
ACD 100 Martha Argerich
Sinfonia Varsovia
Alexandre Rabinovitch
Fryderyk Chopin
Wolfgang Amadeusz Mozart
F.Liszt
Symfonia D - dur, Koncert fortepianowy Es - dur, I Koncert fortepianowy e - moll op.11
ACD 098 Francesco Tristano Schlime
J.S.Bach
Wariacje Goldbergowskie
ACD 097 Joanna Kozłowska
Jadwiga Rappé
Piotr Kusiewicz
Andrzej Hiolski
Jarosław Malanowicz
S.Moniuszko
Pieśni religijne
ACD 096 Ivan Monighetti
Adam Klocek
Kazimierz Koślacz
Jarosław Malanowicz
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Antoni Wit
Henryk Wojnarowski
Krzysztof Penderecki
Krzysztof Meyer
W. Lutosławski
VIII Forum Lutosławskiego
ACD 095 Beata Ułas
Agnieszka Wolna
Izabela Cybulska-Adamus
Jakub Jarmuła
Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie
Jacek Kaspszyk
Bogdan Gola
S.Moniuszko
G. Verdi
Viva Moniuszko, Viva Verdi
ACD 094 Krzysztof Jabłoński
R.Schumann
M.Mussorgski
Claude Debussy
Kącik dziecięcy, Sceny dziecięce, Obrazki z wystawy
ACD 093 Ewa Pobłocka
NFM Orkiestra Leopoldinum
Jan Stanienda
Wolfgang Amadeusz Mozart
Koncert fortepianowy nr 17 G-dur KV 453 Koncert fortepianowy nr 21 C-dur KV 467
ACD 092 Jan Stanienda
Orchestre de Chamber National de Toulouse
Wolfgang Amadeusz Mozart
Eine kleine Nachtmusik KV 525, Serenata notturna KV 239, Divertimenti KV 136 i KV 137
ACD 091 Jan Stanienda
NFM Orkiestra Leopoldinum
A.Vivaldi
G.Telemann
Le Quattro Stagioni, Suita Don Quixote
ACD 090 Nelson Goerner
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Fryderyk Chopin
Fantazja A-dur na tematy polskie op.13 Koncert fortepianowy e-moll op.11
ACD 089 Patrycja Piekutowska
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Antoni Wit
H.Wieniawski
J.Sibelius
Wieniawski Koncert skrzypcowy d - moll, Sibelius Koncert skrzypcowy d - moll
ACD 088 Małgorzata Sajna
Fryderyk Chopin
Fantazja
ACD 087 Trio Cracovia
Krzysztof Śmietana
Julian Tryczyński
Jerzy Tosik - Warszawiak
Andrzej Panufnik
A. Malawski
R. Twardowski
Tria Fortepianowe
ACD 086 Marek Moś
Hakan Rosengren
Andrzej Bauer
Janusz Olejniczak
Olivier Messiaen
Quatuor Pour la fin du Temps
ACD 085 Robert Horna
A.Piazzolla
D.Scarlatti
J.Dowland
J.Turina
L.I.Gall
A.York
M.M.Ponce
M.Boelaars
Milonga del Angel
ACD 082 Ewa Pobłocka
J.S.Bach
Partity - 2CD
ACD 081 Władysław Kłosiewicz
J.S.Bach
Wariacje Goldbergowskie
ACD 080 Artur Rubinstein
Martha Argerich
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Witold Rowicki
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
Fryderyk Chopin
Koncerty fortepianowe
ACD 079 Izabela Kłosińska
Jadwiga Rappé
Charles Daniels
Romuald Tesarowicz
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Wojciech Kilar
Wojciech Kilar - Missa pro pace
ACD 078 Olga Pasiecznik
Ewa Pobłocka
  Les Chemins d\'Amour
ACD 077 Krzysztof Bąkowski
Anna Górecka
Karol Szymanowski
Skrzypce Szymanowskiego
ACD 076 Carlo Zecchi
Paul Kletzki
Igor Markevitch
Robert Craft
I. Strawiński
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Roman Kuklewicz
Witold Rowicki
Isaac Stern
Dawid Ojstrach
Karol Stryja
F.Schubert
Wolfgang Amadeusz Mozart
I. Strawiński
P.Czajkowski
Ludwig van Beethoven
Karol Szymanowski
J. Brahms
Archiwum Filharmonii Narodowej - komplet 5CD
ACD 075 Izabela Kłosińska
Krystyna Szostek-Radkowa
Jerzy Knetig
Piotr Nowacki
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Ludwig van Beethoven
Symfonie - komplet 5CD
ACD 073 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Richard Strauss
Eine Alpensinfonie Op. 64
ACD 072 Andrzej Bauer
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Andrzej Panufnik
Koncert wiolonczelowy, Symfonia nr 10, Sinfonia Sacra
ACD 071 Konstanty Andrzej Kulka
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
M.Karłowicz
Koncert skrzypcowy, Poematy symfoniczne
ACD 070 Camerata Silesia
Anna Szostak
G.Allegri
J.Desprez
G.Da Venosa
W.Szalonek
S.Krupowicz
Krzysztof Penderecki
Miserere
ACD 069 Bożena Harasimowicz-Haas
Izabela Kłosińska
Jadwiga Rappé
Wiesław Ochman
Romuald Tesarowicz
Borys Carmeli
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Krzysztof Penderecki
Krzysztof Penderecki - Siedem Bram Jerozolimy - live, Musikverein, Wiedeń
ACD 068 Capella Bydgostiensis
Daniel Stabrawa
Wolfgang Amadeusz Mozart
Koncerty skrzypcowe I , IV , V
ACD 067 Lidia Grychtołówna
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Fryderyk Chopin
II Koncert fortepianowy f - moll op.21
ACD 066 Bożena Harasimowicz-Haas
Izabela Kłosińska
Ewa Marciniec
Adam Zdunikowski
Piotr Nowacki
Warszawski Chór Chłopięcy
Krzysztof Kusiel-Moroz
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Krzysztof Penderecki
Credo
ACD 065 Izabela Kłosińska
Krystyna Szostek-Radkowa
Jerzy Knetig
Piotr Nowacki
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Ludwig van Beethoven
IX Symfonia d-moll op. 125
ACD 064 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Ludwig van Beethoven
V Symfonia c-moll op. 67, VII Symfonia A-dur op. 92
ACD 063 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Ludwig van Beethoven
III Symfonia Es-dur op.55, VIII Symfonia F-dur op.93
ACD 062 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Ludwig van Beethoven
II Symfonia D-dur op. 36, VI Symfonia F-dur op. 68 "Pastoralna"
ACD 061 Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Ludwig van Beethoven
I Symfonia C-dur op. 21, IV Symfonia B- dur op.60, uwertura "Egmont" op.84
ACD 060 Martha Argerich
Kaja Danczowska
Piotr Paleczny
Ewa Pobłocka
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Ludwig van Beethoven
Karol Szymanowski
Fryderyk Chopin
P.Czajkowski
W. Lutosławski
Filharmonia Narodowa
ACD 059 Piotr Tomaszewski
A.Tansman
A.Barrios
I.Albeniz
J.Rodrigo
L.Brouwer
N.Koshkin
R.Dyens
S.Assad
A.Piazzolla
Los colores de la guitarra
ACD 058 Małgorzata Wojciechowska
Mark Caudle
Lilianna Stawarz
M.Blavet
Sonaty fletowe
ACD 057 Krakowska Grupa Perkusyjna
Kyu-Yung-Chin
K.Nazar
M.Mengjiqi
R.Zechlin
Przestrzenie rytmu
ACD 056 Andrzej Budejko
Amadeus Chamber Orchestra
Agnieszka Duczmal
A.Vivaldi
Koncerty na fagot,smyczki i basso continuo
ACD 055 Władysław Kłosiewicz
D.Scarlatti
Sonaty
ACD 054 Olga Pasiecznik
Jerzy Artysz
Jurij Łaniuk
Polska Orkiestra Radiowa
Lwowska Sinfonietta
Roman Rewakowicz
Jurij Łaniuk
Jurij Łaniuk - Portret kompozytora
ACD 053 Ewa Pobłocka
Piotr Paleczny
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Fryderyk Chopin
Koncerty fortepianowe
ACD 052 Philharmonia Quartet Berlin
Karol Szymanowski
A. Dvořák
L.Janacek
Kwartety smyczkowe
ACD 051 Joanna Kozłowska
Waldemar Malicki
Fryderyk Chopin
Pieśni
ACD 050 Agata Sapiecha
Olga Pasiecznik
Marta Boberska
Kai Wesel
Krzysztof Szmyt
Grzegorz Zychowicz
Il Tempo
C.Forster
Vanitas Vanitatum
ACD 049 Rika Miyatani
Fryderyk Chopin
Polonezy, Mazurki
ACD 048 Chór Filharmonii Narodowej
Henryk Wojnarowski
Piotr Wilczyński
różni
Kolędy polskie
ACD 047 Capella Bydgostiensis
Daniel Stabrawa
M.Górecki
Wojciech Kilar
M.Karłowicz
Karłowicz, Górecki, Kilar
ACD 046 Ewa Pobłocka
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Andrzej Panufnik
W. Lutosławski
Paweł Szymański
Koncerty fortepianowe
ACD 045 Ewa Podleś
Ewa Pobłocka
Karol Szymanowski
Fryderyk Chopin
S.Moniuszko
M.Karłowicz
W. Lutosławski
Pieśni
ACD 044 Dorota Anderszewska
Piotr Anderszewski
Ludwig van Beethoven
Wolfgang Amadeusz Mozart
F.Schubert
Mozart - Sonata na skrzypce i fortepian e-moll K 304 Beethoven - Sonata na skrzypce i fortepian G-dur op. 30 nr 3 Schubert - Sonata (Duo) op.162
ACD 043 Jadwiga Rappé
Ewa Pobłocka
M.Karłowicz
Pieśni
ACD 042 Konstanty Andrzej Kulka
Piotr Pławner
Sinfonietta Cracovia
Jerzy Maksymiuk
J.S.Bach
A.Vivaldi
Bach - Koncerty Skrzypcowe BWV 1041, 1042, 1043 Vivaldi-Koncert na dwoje skrzypiec RV 522
ACD 041 Zofia Janukowicz-Pobłocka
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie
Stefan Rachoń - dyrygent
Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Zygmunt Latoszewski - dyrygent
P.Czajkowski
G.F.Haendel
S.Moniuszko
S.Rachmaninow
L.Różycki
W. Lutosławski
Pieśni
ACD 040 Schola Cantorum Gedanensis
Jan Łukaszewski
A. Hakenberger
Motety
ACD 039 Tomasz Strahl
Concerto Avenna
Andrzej Mysiński
C.Ph.E.Bach
Koncerty wiolonczelowe Wq 170, 171 &172
ACD 038 Bornus Consort
Szabolcs Esztenyi
Elżbieta Chojnacka
Camerata Silesia
Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Marek Pijarowski
Antoni Wit
Paweł Szymański
Partita III & IV, Lux aeterna, Dwie Etiudy na fortepian, Miserere
ACD 037
Karol Szymanowski
W. Lutosławski
Kwartety Smyczkowe
ACD 036 Bożena Harasimowicz-Haas
Izabela Kłosińska
Ewa Podleś
Wiesław Ochman
Romuald Tesarowicz
Gustaw Holoubek
Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Narodowej
Kazimierz Kord
Henryk Wojnarowski
Krzysztof Penderecki
Siedem Bram Jerozolimy
ACD 035 Władysław Kłosiewicz
J.J.Froberger
...aby przetrwać melancholię
ACD 034 Łucja Prus
W.Szymborska
Poezje Wisławy Szymborskiej
ACD 033 Jadwiga Rappé
Concerto Avenna
Andrzej Mysiński
J.S.Bach
Kantaty na alt
ACD 032 Andrzej Bauer
J.S.Bach
Suity na wiolonczelę solo - 2CD
ACD 030 Czesław Miłosz
A.Mickiewicz
Cz.Miłosz
Poezje Czesława Miłosza i Adama Mickiewicza
ACD 029 Krzysztof Jakowicz
Krystyna Borucinska
Sinfonia Varsovia
Wojciech Michniewski
W. Lutosławski
Uwertura na smyczki, Muzyka żałobna, Gry weneckie, Partita na skrzypce i orkiestrę, Interludium na orkiestrę
ACD 027 Piotr Paleczny
Jerzy Knetig
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Karol Szymanowski
IV Symfonia Concertante Harnasie
ACD 026 Kaja Danczowska
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
Karol Szymanowski
Koncerty Skrzypcowe 1 & 2 Uwertura koncertowa
ACD 025 Piotr Anderszewski
J.S.Bach
Ludwig van Beethoven
A.Webern
Wariacje op.27, Suita angielska Nr 6, Sonata op.110
ACD 024 Piotr Pławner
Bartłomiej Nizioł
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
H.Wieniawski
Koncerty Skrzypcowe
ACD 023 Polska Orkiestra Kameralna
Jerzy Maksymiuk
Grażyna Bacewicz
M.Górecki
Wolfgang Amadeusz Mozart
A.Jarzębski
Symfonia B - dur KV182 i C - dur KV200, Trzy utwory w dawnym stylu, Tamburetta, Chromatica, Canzona Quatra, Koncert na orkiestrę smyczkową
ACD 021 Sinfonia Varsovia
Jan Krenz
Jan Krenz
Ludwig van Beethoven
J.S.Bach
Wolfgang Amadeusz Mozart
Dwie fugi, Symfonia nr 40, IV Symfonia
ACD 020 Martha Argerich
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie
Kazimierz Kord
P.Czajkowski
R.Schumann
Koncerty fortepianowe
ACD 019 Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
S.Moniuszko
Z.Noskowski
K.Kurpinski
I.Dobrzyński
W.Zieleński
Polska muzyka symfoniczna XIX wieku
ACD 018 Il Canto
G.G.Gorczycki
M.Mielczewski
M.Leopolita
Missa Paschalis. Missa Super Gloriosa Domina, Missa Paschalis
ACD 017 Studio 600
G.G.Nivers
H.Du Mont
Officium defunctorum
ACD 016 Zofia Kilanowicz
Ryszard Minkiewicz
Robert Gierlach
Warszawski Chór Kameralny
Sinfonia Varsovia
Yehudi Menuhin
M.Ptaszyńska
Holocaust Memorial Cantata
ACD 015 Ewa Pobłocka
Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Witold Lutosławski
W. Lutosławski
Koncert fortepianowy, III Symfonia
ACD 013 Janusz Olejniczak
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
Fryderyk Chopin
Koncerty fortepianowe
ACD 009 Fou Ts'ong
Wolfgang Amadeusz Mozart
Fantazja c-moll, Adagio h-moll, Andantino Es-dur, Rondo a-moll, Menuet D-dur, Eine kleine Gigue, Sonata c-moll, Sonata F-dur
  Wróć na górę strony